دانلود ترینر بازی Ace Combat Assault Horizon
اطلاعیه ها
خانه » ترینر » ترینر بازی Ace Combat Assault Horizon

ترینر بازی Ace Combat Assault Horizon

ترینر بازی Ace Combat Assault Horizon شما را یاری خواهد نمود تا به راحتی تمام مراحل این بازی پشت سر بگذارید و در تمام نبردهای هوایی خود پیروز باشید و دشمن را ناکام بگذارید . ترینر بازی Ace Combat Assault Horizon امکانات و آیتم های متعدد و کاربردی در اختیار شما خواهد گذاشت که حتما در این بازی باعث افزایش قدرت و سرعت شما خواهد شد . در این بازی انواع سلاح ها وجود دارند که هر یک در موقیعیت خاص خود باید استفاده شوند و حتما از آن ها باید به تعداد مناسب و در زمان مناسب استفاده نمایید تا با محدودیت در مهمات این نوع سلاح ها مواجه نشوید که در اینجاست که ترینر این بازی به کمک شما خواهد آمد و باعث می شود تا شما از این سلاح های اختصاصی و مقدماتی بتوانید به صورت نامحدود استفاده نمایید . همچنین در این بازی وقت زیادی صرف ریلود شدن سلاح های اختصاصی و مقدماتی خواهد شد که با کمک ترینر این بازی می توان از ریلود هم بی نیاز شوید . از جمله امکانات دیگر ترینر بازی Ace Combat Assault Horizon می توان به Flare نامحدود بدون نیاز به ریلود اشاره نمود . شما می توانید ترینر بازی Ace Combat Assault Horizon را از سایت گرند گیم دریافت نمایید .

Ace Combat Assault Horizon

دانلود دانلود  ترینر بازی Ace Combat Assault Horizon نسخه FLiNG

منبع منبع : گرند گیم

درباره‌ی Armin

با سلام آرمین هستم ، بازی های سبک نقش آفرینی ، سوم شخص و استراتژیک مورد علاقه ی من هستن ، امیدوارم بتوانم در زمینه های مختلف به شما در گرند گیم کمک کنم .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>